Manuel envanter formlarını unutun!

Dijital Envanter, FieldTech Assistant ile tablet bilgisayarda veya ayrı olarak masaüstü uygulaması olarak kullanılabilen bir veritabanı modülüdür. Özelleştirilmiş modül, sahadaki envanter verilerinin kaydedilmesine yönelik bir veritabanı uygulamasıdır. Sahada toplanan kayıtlar, raporlamada kullanılabilmektedir.

Dijital Envanter yazılımı, manuel olarak doldurulan envanter formlarının yerine geçmektedir. GNSS ve total station ile entegre gerçek zamanlı dijital dokümantasyon platformu, envanter bilgisi, koordinat, fotoğraf, çizim gibi pek çok veriyi barındırmaktadır. Veritabanı bilgileri, kolayca GIS tabanlı, vektör tabanlı veya Excel, text gibi yazılımlara aktarılabilir. Daha yüksek hız, daha düşük işletme maliyetleri, daha az iş gücü ve veri güvenliğine yönelik gereksinimleri karşılamak için tercih edebilirsiniz.

Mevcut veritabanı seçenekleri arasında proje adı, envanter adı ve tanımı, ID numarası, açıklama, coğrafi koordinat verileri, fotoğraf ve çizim yer alır; ayrıca kolonlar çoğaltılabilir şekilde tasarlanıp geliştirilmiştir. Kullanıcılar proje adı, envanter numarası veya tarihe göre seçenekleri filtreleyerek veritabanı bilgilerini .dxf, .dwg, .shp, .txt ve .xls formatlarında dışa aktarabilirler.

Evet, farklı etiketlere sahip sütunlar ekleyebilirsiniz.

tr_TRTR