Daha hazırlıklı olduğunuzda gelecek daha parlaktır

Marka kimlikleri, dijital BT deneyimleri ve basılı materyaller yaratarak müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin pazardaki tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Marka kimlikleri, dijital BT deneyimleri ve basılı materyaller yaratarak müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin pazardaki tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Marka kimlikleri, dijital BT deneyimleri ve basılı materyaller yaratarak müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin pazardaki tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

A

Tanınabilir ve sevilen bir marka, bir şirketin sahip olduğu en değerli varlıklardan biridir. Hatta müşterilerin 59%'si tanıdıkları markaların ürünlerini almayı tercih ediyor. Bitmeyen satışlar ve çılgın hayranlarla aranan bir marka nasıl olursunuz? Bir müşteriye veya müşteriye verdiğiniz sözü tanımlayarak.

Bu eksiklik hem havayolu hem de kargo sektöründe görülüyor. Aralarından seçim yapılabilecek bu kadar küçük bir başvuru havuzu varken, bu iki sektör mücadele Mevcut en nitelikli adayları elde etmek. Pek çok pilot, kargo uçuşlarında yolcu uçaklarının kontrolüne geçme konusunda giderek daha fazla ikna ediliyor; açıkçası, aileniz için dünya çapında sabit tarifeler ve ücretsiz uçuşlar gibi iş avantajlarıyla rekabet etmek zor. Bu, anekdotsal bir pilot sıkıntısı da değil; aynı sorunlar küresel ölçekte de mevcut; Boeing, inanılmaz bir pilot sıkıntısı olduğunu tahmin ediyor. 790,000 veya önümüzdeki yirmi yılda dünya çapında daha fazla pilot. Kısa vadede yerli sanayi bundan daha fazlasını bekleyebilir 8,000.

2020 yılına kadar her yıl doldurulamayan boş kontenjanlar var ve beş yıl sonra bu sayı, yardıma muhtaç 12.000 pilotsuz uçuştan daha yüksek olabilir.

BT tarafından yönetilen hizmet sağlayıcısı olarak bilinen BT destek şirketi, şirketin çekirdek BT ekibini oluşturan profesyonel BT uzmanlarından oluşur. Ekip sizin için sağlar. çeşitli bilgi teknolojisi ihtiyaçları için uzman rehberliği ve yönetimi ile iş. Çözüm, bir veya daha fazla iş sorununu çözen bir dizi iş veya teknik yeteneği desteklemek için insanların, süreçlerin, bilgilerin ve teknolojilerin ayrı bir sistemde uygulanmasıdır.

01. Misyonumuz

Hizmetler, bir işletmeyi destekleyen ancak somut bir mal üretmeyen işleri tanımlayan genel bir terimdir. ... İyi bir iş hizmeti, BT varlıklarını bir şirketin çalışanlarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarıyla uyumlu hale getirir ve iş hedeflerini destekleyerek şirketin yeteneklerini kolaylaştırır.

02. Mücadelemiz

Hizmetler, bir işletmeyi destekleyen ancak somut bir mal üretmeyen işleri tanımlayan genel bir terimdir. ... İyi bir iş hizmeti, BT varlıklarını bir şirketin çalışanlarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarıyla uyumlu hale getirir ve iş hedeflerini destekleyerek şirketin yeteneklerini kolaylaştırır.

Proje detayları
  • Kategori: Marketing
  • Müşteri: Prio Inc.
  • Süre: 1 ay
Teklif Al

Hata: İletişim formu bulunamadı.

İlgili Çalışmalar
tr_TRTR