Zamandan % 90 tasarruf edin!

FieldTech Mühendislik, FieldCAD'i Autodesk® Civil 3D® yazılımı için bir veri işleme eklentisi (plug-in) olarak geliştirdi. Kültürel miras uzmanlarımız bunu proje döngüsünü kolaylaştırmak ve hızlandırmak, operasyonel maliyetleri azaltmak ve veri kaybı ile hataları önlemek için tasarladı.

FieldCAD eklentisindeki tüm komutlar, çıktı çizimini pratik bir şekilde elde etmeye yönelik işlevlerin birleşimidir. Böylece FieldCAD proje döngüsü boyunca verimliliği artırmayı amaçlamaktadır. FTdrawpoint ve FTdesignatelabel komutları yalnızca sahada kullanım için tasarlanmıştır. Diğerleri hem sahada hem de ofiste kullanılabilir.

Evet. FieldCAD eklentisi, kullanıcıların kendi komutlarını oluşturabilecekleri ve bunları Ergo-Field fonksiyon tuşlarına yerleştirebilecekleri bir geliştirme arayüzüne (SDK) sahiptir. Eklentide FieldTech tarafından geliştirilen özel pratik komutlar da bulunmaktadır. Kullanıcı, veri işleme sırasında CAD penceresinin yanında açılan panelde ölçüm cihazlarından alınan verileri gözlemleyebilmektedir.

Bu uygulamayı veya eklentiyi Autodesk App Store'dan indirdiğinizde çalışan yükleyici, uygulamayı veya eklentiyi yüklemeye başlayacaktır.

tr_TRTR